Nasz profil na facebooku

O mnie

Nazywam się Piotr Kiełbasa i jestem osobą, która od ponad dwudziestu lat towarzyszy ludziom podczas ich najważniejszych wydarzeń w życiu. W mojej pracy staram się nie tylko dokumentować rzeczywistość, ale również tworzyć prace wyjątkowe, czasem artystyczne. Uwielbiam pracować z ludźmi. Jestem typem ekstrawertyka z olbrzymimi pokładami pozytywnej energii. Jestem pewien, że nasze wspólne sesje zdjęciowe nie będą tylko zwyczajnym pozowaniem do zdjęć, ale również świetną zabawą oraz momentem, który będzie bardzo długo wspominany.

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem jeszcze w szkole średniej. Pasja, która się wtedy pojawiła zaprowadziła mnie do sal wykładowych Państwowego Studium Kulturalno Oświatowego o kierunku Fotografia i Film w Krośnie. W 1995 roku otworzyłem zakład fotograficzny w Gorzycach, w którym na co dzień można mnie spotkać. Wiedza i doświadczenie pozwalają mi tworzyć zdjęcia do których z przyjemnością będziecie wracać przez lata. Cały czas podążam za trendami i nowymi sposobami obróbki. Zawsze jestem w stanie dopasować się do stawianych przede mną oczekiwań.

Jako fotograf specjalizuje się w takich dziedzinach fotografii jak fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa i fotografia reklamowa.

Zwykle moim miejscem pracy są Gorzyce, jednak bardzo często pojawiam się również w takich miastach jak Stalowa Wola, Tarnobrzeg czy Sandomierz.

Mówi się, że szczęśliwym jest człowiek, który kocha to co robi. Według tej idei staram się rozpoczynać każdy dzień mojej pracy.

Piotr Kiełbasa

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.